• samanavaranco@gmail.com

  • شماره تماس : 37265400−035

  • ساعت کاری : 7:30 الی 15:00

آخرین اخبار

آخرین اخبار شرکت سامان آوران توسعه

با عنایت به تدوین طرح توسعه اقتصادی و اشتغال زایی شهرستان تفت، جلسه رسیدگی به این طرح در کارگروه اقتصادی و اشتغال استان یزد برگزار و نماینده شرکت، آقای امیرعباس سازش، نسبت به معرفی طرح، مراحل انجام و خروجی های ایجاد شده اقدام نموده که بعد از بحث و بررسی مورد تصویب قرار گرفت.

55556

 

5555

پیرو برگزاری جلسه مجمع عمومی انجمن تحقیق و توسعه استان یزد و انتخاب هیات مدیره، آقای عباس زارع بنادکوکی به عنوان نماینده شرکت سامان آوران توسعه، مجدداً به عنوان عضو هیات مدیره انجمن انتخاب گردید.

آقای مهندس عباس زارع بنادکوکی، مدیرعامل شرکت، در مراسمی با حضور میثم لطیفی؛ معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، میرسامان پیشوائی، رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، معاونان و مشاوران سازمان و متخصصان بهره‌وری، گواهینامه متخصصان بین‌المللی بهره‌وری ایران (IPCB)را دریافت نمود.
لازم به ذکر است که این گواهی پس از طی دوره های آموزشی تعریف شده از طرف سازمان بهره وری آسیایی و موفقیت در آزمون و مصاحبه تخصصی اعطا گردیده است.

mot3

mot1mot2

جلسه بررسی برنامه تحول استان یزد با محوریت "یزد بهره ور" با حضور خبرگان بهره‌وری استان و معاون و کارشناسان سازمان ملی بهره‌وری ایران به صورت حضوری و وبیناری در سازمان ملی بهره وری برگزار شد. در این جلسه نماینده شرکت، آقای مهندس عباس زارع بنادکوکی نیز حضور داشت و به بیان نقطه‌نظرات خود در این خصوص پرداخت.
لازم به ذکر است برنامه "یزد بهره ور" که توسط این شرکت و با حمایت استانداری یزد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد تدوین گردید منجر به تصویب استان یزد به عنوان استان پایلوت بهره وری در کشور از طرف هیات دولت گردیده و جاری سازی آن در حال انجام می باشد.

در پي انتخاب استان يزد به عنوان استان پايلوت بهره‌وري كشور، نشست تخصصي بررسي طرح‌هاي پيشران ارتقاي بهره‌وري استان يزد در محل نهاد رياست‌جمهوري، با حضور سعيد شوال‌پور معاون اقتصادي سازمان برنامه و بودجه كشور، ميرسامان پيشوائي رييس سازمان ملي بهره‌وري ايران، بالايي نماينده نهاد رياست‌جمهوري، مجيد طهماسب‌زاده نماينده معاونت علمي، فناوري و اقتصاد دانش‌بنيان رياست‌جمهوري، مهران فاطمي استاندار یزد، مجيد دهقاني‌زاده رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي يزد و برخي از خبرگان بهره‌وري استان يزد برگزار شد. در این نشست آقای عباس زارع بنادکوکی، مدیر عامل شرکت، به عنوان یکی از خبرگان بهره وری استان حضور داشت.
لازم به ذکر است برنامه "یزد بهره ور" که توسط این شرکت و با حمایت استانداری یزد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد تدوین گردید منجر به تصویب استان یزد به عنوان استان پایلوت بهره وری در کشور از طرف هیات دولت گردیده و جاری سازی آن در حال انجام می باشد.

article2

در هفدهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری، مدل ارزیابی بلوغ نظام مدیریت بهره وری (iMAPS) به عنوان یکی از تجارب موفق ملی در مدیریت بهره وری، توسط آقای عباس زارع بنادکوکی، ایده‌پرداز و عضو تیم طراحی و توسعه iMAPS، معرفی گردید.
لازم به ذکر است هفدهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره وری، 21 تیر ماه سال جاری توسط انجمن مهندسی بهره وری صنعت برق ایران و انجمن علمی مدیریت بهره ¬وری ایران برگزار شد.

 

conf 21 2